Home » Training » Architectuur » TOGAF® 9 Training: Certified
21-06-2021 en 22-06-2021 (Klassikaal - Den Haag en Online)
inschrijven voor deze training
inschrijven voor deze training
_____ _____ _____
_____ _____ _____
TOGAF® 9 Training: Certified
The Open Group geaccrediteerde training op basis van TOGAF® 9.2 Specification
Inclusief examen TOGAF® Part 2 van The Open Group
Prijs: € 1175,-
Duur: 2 dagen
Locaties en data
De training TOGAF® 9 Training: Certified kan online of klassikaal worden gevolgd. Klassikale training vindt plaats in Utrecht, Den Haag, Amsterdam of Eindhoven. Ook is in-company of maatwerk mogelijk. Hieronder staan de nu ingeplande trainingsmogelijkheden op basis van open inschrijving. Staat uw voorkeurslocatie er niet bij? Neem dan contact op en informeer naar de mogelijkheden.
15-04-2021 en 16-04-2021 (Klassikaal - Utrecht en Online)21-06-2021 en 22-06-2021 (Klassikaal - Den Haag en Online)
inschrijven voor deze training
TOGAF Certified cursus volgen? Kies dan voor de IT Management Group. The Open Group Architecture Framework, TOGAF, is een gedetailleerde methode met ondersteunende technieken voor het ontwikkelen van een Enterprise Architectuur. TOGAF beschrijft het proces van acceptatie, productie, gebruik en onderhoud van een Enterprise Architectuur. TOGAF wordt wereldwijd gebruikt door een groot aantal architecten om een passende architectuur voor hun organisatie te ontwerpen. TOGAF™ versie 9 bestaat uit 2 levels. Het eerste level, TOGAF® level 1 (TOGAF Foundation), geeft inzicht in de basisconcepten van TOGAF. Het tweede level, TOGAF® level 2 (TOGAF Certified) gaat een stap verder en is bedoeld voor architecten die zich volledig willen certificeren in TOGAF.
Geaccrediteerde TOGAF Certified Training
De TOGAF® 9 trainingen van de IT Management Group zijn geaccrediteerd door de The Open Group. en gebaseerd op de TOGAF® 9.2 Specification van The Open Group.
Uw profiel
Bent u werkzaam als business architect, enterprise architect of IT architect? Of werkt u als IT consultant en wilt u TOGAF® 9 gaan toepassen in uw werk? Of is certificering in TOGAF® voor uw werk van belang? Dan is de TOGAF® 9 Training: Certified wat u zoekt!
Inhoud training TOGAF Certified
In deze professionele en praktijkgerichte TOGAF® 9 Training: Certified komen de volgende onderwerpen aan bod:
01. – Preliminary Phase
02 – Architecture Governance
03 – Business Scenario Techniques
04 – Phase A Architecture Vision
05 – Architecture Content Framework
06 – Stakeholder Management
07 – TOGAF Content Metamodel
08 – Architecture Implementation Support Techniques
09 – Phase B Business Architecture
10 – Phase C Information Systems Architectures Data Architecture
11 – Phase C Information Systems Architectures Application Architecture
12 – TOGAF Foundation Architecture Technical Reference Model
13 – Integrated Information Infrastructure Reference Model
14 – Phase D Technology Architecture
15 – Migration Planning Techniques
16 – Phase E Opportunities and Solutions
17 – Phase F Migration Planning
18 – Phase G Implementation Governance
19 – Phase H Architecture Change Management
20 – ADM Architecture Requirements Management
21 – Architecture Partitioning
22 – Architecture Repository
23 – Guidelines for Adapting the ADM Iteration and Levels
24 – Guidelines for Adapting the ADM Security
25 – Architecture Maturity Models
26 – Architecture Skills Framework
Tijdens de TOGAF® 9 Training: Certified wordt u voorbereid op het examen. Om als TOGAF® 9.1 Certified architect bij The Open Group geregistreerd te worden, dient u succesvol een multiple choice examen af te leggen.
Voorkennis
Om het examen TOGAF® 9.2 Certified af te leggen, dient u gecertificeerd te zijn in TOGAF® 9.2 Foundation.
Certificaat
Indien u na de training het examen met goed gevolg heeft afgelegd, ontvangt u het certificaat TOGAF® 9.2 Certified.
Examen en voertaal
De voertaal van de training TOGAF Certified is Nederlands. Het examen wordt standaard afgenomen in het Engels. Het examen is (nog) niet beschikbaar in het Nederlands.
Trainingsduur en kosten
De training TOGAF Certified duurt 2 dagen. De kosten voor de training bedragen € 1175,-. Deze prijs is inclusief lesmateriaal, koffie, thee, lunch, examengeld en exclusief BTW.
Docenten
De IT Management Group werkt alleen met de beste docenten. Onze trainers zijn gecertificeerd en hebben kennis van de theorie en de praktijk.
Architectuur advies en detachering
Bent u op zoek naar een goed advies met betrekking tot het inrichten of optimaliseren van uw IT of Enterprise Architectuur of op zoek naar een goede Architect (Enterprise Architect, IT Architect, Business Architect, Solution Architect) neem dan contact op met IT Management Group of kijk op onze advies en detacheringspagina’s.
Referenties TOGAF Certified
Eerstvolgende startdata TOGAF® 9 Training: Certified:
15 April 2021
Training TOGAF 9 Training: Certified
TOGAF 9 Training: CertifiedITMG Locatie
(Klassikaal - Utrecht en Online)
21 June 2021
Training TOGAF 9 Training: Certified
TOGAF 9 Training: CertifiedITMG Locatie
(Klassikaal - Den Haag en Online)