Timemanagement en Resultaatgericht werken
Prijs: €800,-
Duur: 2 dagen
Deze training verzorgt ITMG op aanvraag. De training kan worden gepland als open inschrijving training of kan als in-company training worden gepland.
Waar halen we TIJD vandaan en waaraan besteden we die het beste? Als tijd en werk beter georganiseerd wordt ervaren we minder tijdsdruk en brengen we meer tot stand.
Uw profiel
Deze training is geschikt voor iedereen die beter met zijn tijd wil omgaan en meer resultaat in dezelfde tijd wil bereiken.
Inhoud van de training
Onderwerpen die aan bod komen:
• Tijdverspillers herkennen en elimineren
• Meer overzicht over werkzaamheden krijgen en houden
• Tijd weten te creëren
• Gewenste resultaten behalen
• Hoe ziet uw werkorganisatie er op dit moment uit?
• Wat zegt uw huidige agendaplanning en wat kan worden verbeterd in de organisatie van uw werk?
• Wat staat er allemaal in uw Tijdverspillers Top Tien?
• Wat is een effectieve planning en hoe wordt die gemaakt?
• Hoe hoofdzaken van bijzaken te onderscheiden en hoe prioriteiten stellen?
• Hoe worden zaken systematisch opgeborgen?
• Hoe de focus te verleggen naar zaken waar u wel controle over heeft.
• Op welke manier kunt u ‘nee’ zeggen?
• Hoe een ‘doe-de-dingen-nu-mentaliteit’ te ontwikkelen
Met als resultaat: meer rust in uw werk en deze tijdsinvestering ruimschoots terugverdienen
Wat heb ik eraan?
U gaat met andere ogen naar tijdsbesteding kijken. U signaleert wat voor u de tijdverspillers zijn en creëert tijd door deze te elimineren. Met meer overzicht over uw werkzaamheden wordt ook meer rust in het werk verkregen.
Na de training bent u beter in staat het werk op een adequate manier te organiseren en kunt u meer tijd vrij maken voor andere dingen, mede dankzij deze leerdoelen en hulpmiddelen:
• Een heldere analyse waar uw valkuilen liggen.
• De verbeterpunten zien en hoe die structureel door te voeren.
• De zogenaamde tijdspiegel om te zien waar tijd kunt kan worden bespaard.
Trainingsduur en kosten
De training Time Management en Resultaatgericht Werken duurt 2 dagen. De kosten voor de training bedragen €800,-. Deze prijs is inclusief lesmateriaal, koffie, thee en lunch en exclusief BTW.
Docenten
De IT Management Group werkt alleen met de beste docenten. Onze trainers hebben ruime ervaring, zijn gecertificeerd en hebben kennis van de theorie en de praktijk.
Referenties
Christiaan Vinke
Sander van Ravenswaaij

Willem Diertens

Deze training verzorgt ITMG op aanvraag. De training kan worden gepland als open inschrijving training of kan als in-company training worden gepland.